VÝZVA RODIČŮM ŽÁKŮ ZŠ SLAVIČÍN, Hrádek na Vlárské dráze

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci týkající se koronaviru Covid-19 upozorňujeme na následující:

Dle pokynů Krajské hygienické stanice Zlínského kraje (KHS) apeluje vedení ZŠ Slavičín, Hrádek na Vlárské dráze na všechny rodiče, aby svým zodpovědným chováním přispěli k minimalizaci šíření uvedeného viru.

V pondělí se po jarních prázdninách vrací děti do školy. Zhodnoťte, prosím, důkladně zdravotní stav svého dítěte. V případě nachlazení, kašle, rýmy či zvýšené teploty neposílejte děti do školy.

Pokud jste Vy nebo Vaše děti trávili během posledních 2 - 3 týdnů dovolenou či prázdniny v oblastech se zvýšeným výskytem nakažených osob (např. Itálie, Rakousko), nebo přišli do kontaktu s lidmi, kteří se v těchto oblastech pohybovali, kontaktujte KHS ve Zlíně a konzultujte tam další postup.

Žádáme také o nahlášení této informace řediteli školy na tel. čísle 577 341 205.

Děkujeme.